Jak efektywnie nadawać przesyłki kurierskie?

Prowadząc działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą towarów do klientów detalicznych, ale i biznesowych, warto zainteresować się tym, jak efektywnie nadawać przesyłki kurierskie. Sposób jest wbrew pozorom prosty. Wystarczy wybrać brokera kurierskiego Globkurier.pl. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Tanie przesyłki u brokera usług kurierskich

Broker usług kurierskich https://www.globkurier.pl cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki tym usługom można nadawać tanie przesyłki w krótkim czasie oraz z gwarancją wsparcia w przypadku reklamacji. Tani kurier to oferta ponad 50 różnych firm kurierskich oferujących przewóz przesyłek w korzystnych, zrabatowanych stawkach. Wszystko co trzeba zrobić, to wycenić przesyłkę na stronie, wpisując jej wymiary i wagę, a także wybierając z listy firmę kurierską. Można też porównać stawki i wybrać najlepszą ofertę. Klientom biznesowym opłaca się założenie konta, które jest darmowe i daje szereg korzyści, choćby możliwość odroczonych płatności, ale i opiekę handlową najlepszych specjalistów w zakresie usług kurierskich.

Zalety korzystania z usług kurierskich

Każda przesyłka kurierska może być nadana błyskawicznie za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl. Wystarczy wydrukować list przewozowy i oczekiwać na kuriera w wybranym terminie. Stawki za przesyłkę paczek mogą być niższe nawet o 70% od tych oferowanych bezpośrednio u przewoźników. Platforma do nadawania przesyłek jest intuicyjna i w jednym miejscu ma się dostęp do faktur, listów przewozowych, czy dokumentów celnych w przypadku przesyłek wysyłanych za granicę. Globkurier.pl oferuje nie tylko przesyłki kurierskie krajowe obsługiwane przez różne firmy kurierskie, ale również międzynarodowe. Można skorzystać z możliwości przesyłania przesyłek ekspresowych. Konto na platformie jest bezpłatne, zatem poza kosztami przesyłki nie ponosi się żadnych dodatkowych. Formularz do wypełnienia dostępny jest na stronie i można go wypełnić szybko, by nadać paczkę bez wychodzenia z domu. Warto podkreślić, że oferta brokera kurierskiego obejmuje także wysyłanie palet i dłużyzn, zatem każdy przedsiębiorca może z niej skorzystać. Dużą zaletą jest możliwość generowania zbiorczych listów przewozowych. Ponadto można śledzić przesyłki na każdym etapie po zalogowaniu na konto w Globkurier.pl.