Kolejny skarb Podkarpacia już niebawem odzyska swój dawny blask

Kolejny skarb Podkarpacia już niebawem odzyska swój dawny blask! W ramach rozpoczętej w lipcu br. akcji marki Tyskie „Odnawiamy Skarby Podkarpacia” od 6 października będzie można podziwiać odrestaurowany, zabytkowy pojazd konny „koczobryk” ze zbiorów Zamku w Łańcucie. Podczas trwania miesięcznej zbiórki funduszy Tyskie wraz z mieszkańcami Podkarpacia zebrało kwotę prawie 31 tysięcy złotych (dokładnie 30 tysięcy 954 złote), która została przeznaczona na renowację tego obiektu. Teraz nadszedł czas na podziwianie efektów wspólnej pracy i doskonałą zabawę! W programie uroczystości oddania „koczobryku” oprócz występów kabaretów DNO i Łowcy.B oraz koncertu zespołu Present Perfect uroczysta prezentacja odrestaurowanego pojazdu i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Przywróćmy Skarbom Podkarpacia ich dawny blask!

Więcej na www.skarby-podkarpacia.pl

***
Tyskie. Nasze najlepsze.
Marka Tyskie jest wyjątkowym sponsorem sportu. Od 2005 roku marka wspiera zawodników Reprezentacji Polski (umowa jest kontynuacją, zapoczątkowanej w 1998 roku, współpracy z Reprezentacją Polski w piłce nożnej), jej trenera Leo Beenhakkera oraz kibiców, którzy z wiarą i oddaniem towarzyszom zmaganiom naszej „jedenastki”. W związku z zeszłorocznymi Mistrzostwami Świata w Niemczech marka Tyskie zorganizowała akcję „Wywieśmy flagi. Pomóżmy Naszym”. Kibice solidaryzowali się z Reprezentacją Polski podczas Mudialu wywieszając spontanicznie w oknach i na balkonach swoich domów przygotowane specjalnie dla nich flagi kibica. Akcję kibicowania naszej reprezentacji wspierały czołowe polskie media, jak również znane osobistości świata kultury i sztuki. W czasie mundialu rozdano milion flag dla kibiców – akcja zakończyła się pełnym sukcesem.
Tyskie to również czołowa marka Kompanii Piwowarskiej – jest niekwestionowanym liderem wśród wszystkich polskich marek piwa pod względem zarówno wielkości sprzedaży, jak i wygenerowanych wpływów. Tyskie wielokrotnie zostało uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami branży piwnej na całym świecie – w 2005 roku m.in. Złotym Medalem oraz Grand Prix podczas Międzynarodowego Konkursu Branży Piwowarskiej (The Brewing Industry International Awards), przeprowadzanego od roku 1886. Tyskie powtórzyło swój sukces z roku 2002 jako zdobywca tych obu wyjątkowych nagród.
Marka była także Patronem Głównym Polskiej Wystawy Narodowej podczas EXPO 2005 w Japonii. Latem 2005 roku w całym kraju odbyło się 45 biesiad „Tyskich”, w których uczestniczyło ponad 200 tysięcy konsumentów. W roku ubiegłym cykl letnich spotkań z miłośnikami piwa w całym kraju, czyli „Tyskie Grand Tour” odwiedziło 29 miasta na terenie niemalże całego kraju – była to znakomita okazja do spotkań z polskimi piwoszami i oczywiście dobrej zabawy przy najczęściej wybieranym przez Polaków piwie. Zeszłoroczne „Tyskie Grand Tour” zakończyła wielka impreza finałowa w Chorzowie – jak co roku bawiło się podczas niej tysiące Ślązaków czyniąc to wydarzenie jedną z największych imprez piwnych w Polsce.

SABMiller – drugi na świecie producent piwa
Kompania Piwowarska jest częścią drugiego pod względem wielkości producenta piwa na świecie – SABMiller plc. Grupa obecna jest w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach, a jej portfel obejmuje ponad 150 silnych marek (m.in. Pilsner Urquell, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Castle Lager). SABMiller plc jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli.
W roku finansowym zakończonym 31 marca 2007 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 18,6 mld dolarów i wypracował zysk brutto 2,8 mld dolarów. Sprzedaż piwa wyniosła 216 mln hl.

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce
Kompania Piwowarska jest największym i najbardziej zyskownym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesna technologia i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie (World Class Manufacturing) gwarantują najwyższą jakość jej produktów. Do portfela marek należy TYSKIE (ulubione piwo Polaków), ŻUBR (druga marka w Polsce pod względem wielkości sprzedaży), LECH, Dębowe Mocne, Pilsner Urquell, Redd’s, Dog in the Fog, Miller Genuine Draft oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska powstała w 1999 roku
w wyniku połączenia Tyskich Browarów Książęcych i Lech Browary Wielkopolski. W roku 2003 do Kompanii dołączył Browar Dojlidy w Białymstoku.
W roku finansowym zakończonym 31 marca 2007 Kompania Piwowarska osiągnęła przychody w wysokości 4,4 mld złotych wypracowując zysk netto 693 mln zł. Wielkość sprzedaży wyniosła ponad 13 mln hektolitrów piwa.