Koncert W górach jest wszystko co kocham – Rzeszów, 25 października 2008

Dni już coraz chłodniejsze wieszczą o tym, że za nami już pierwsze dni jesieni. Październik. Harasymowiczowskie. Beskidy wypełniły się żółcią i czerwienią. Na grzbietach turystów, przemierzających doliny, magury i połoniny, ciepłe polary. Jak co roku te znaki natury przepowiadają nadejście jesiennych koncertów – pełnych Gór i Poezji. „W górach jest wszystko co kocham…” to fragment wiersza Jerzego Harasymowicza, poety, który tak bardzo upodobał sobie jesień, a szczególnie jesień w Bieszczadach i Beskidach. Pod tą nazwą już od niemal 10-ciu lat rozbrzmiewają koncerty w całej Polsce. Grają zespoły, które niejednokrotnie nadały muzyczne kształty wierszom Mistrza Jerzego, czy poetom jemu pokrewnym, twórczość których przepełniona jest górską wędrówką.

Serdecznie zapraszamy na kolejną już piatą w Rzeszowie muzyczno-poetycką wędrówkę po górach śladami pieśni artystów „W górach jest wszystko co kocham…”

W tym roku w Rzeszowie usłyszymy trzy zespoły nurtu górskiej Krainy Łagodności, wystąpią: Dom o Zielonych Progach, Siudma Góra i Bez Zobowiązań. Każdy z wykonawców przynosi nam mocną dawkę doznań muzycznych.

Gorąco zapraszamy!

BILETY:
Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) można nabyć w:
– sklepie sportowym Gibsport (ul. Mickiewicz 8),
– pubie „Kuźnia” (ul. Kopernika 18A),

KIEDY: 25 października 2008
GODZINA: 18:00
MIEJSCE: Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83

Szczegóły: http://www.wgorach.art.pl/koncerty/2008/2008-10-rzeszow.html

Więcej zdjęć z poprzedniej edycji: http://skpb.prz.edu.pl/index.php?op=galeria,wgorach2007,1

Wiadomość została nadesłana przez: SKPB Rzeszów