KONKURS: DROGA DO MARZEŃ…

Witajcie! Tradycyjnie już, jak co roku, organizujemy konkurs z nagrodami. W tym roku nadaliśmy mu nazwę DROGA DO MARZEŃ. Każdy z nas ma jakieś marzenia, większe lub mniejsze, i dąży do ich realizacji. Z uwagi na fakt, że konkurs nasz przypada na okres świąteczno – noworoczny chcielibyśmy Wam wszystkim życzyć spełnienia przynajmniej niektórych z nich, w czym może Wam pomóc… nasz konkurs. W tym roku bowiem pytania konkursowe nie są trudne i mamy dla Was… 67 NAGRÓD!!!
Tak, dobrze widzicie i czytacie, dzięki naszym Partnerom i Sponsorom mamy dla Was aż 67 nagród.
Aby wziąć udział w losowaniu jednej z nagród wystarczy odpowiedzieć na jedno z trzech pytań. Ale UWAGA, osoby które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, tzn.:
Plecaka FOCUS, który ufundowała firma WISPORT.

A teraz pytania. Powyżej znajduje się zdjęcie, które… no właśnie:
1. Pytanie pierwsze: Gdzie zostało wykonane?
2. Pytanie drugie: Jaką górę widać naprzeciw?
3. Pytanie trzecie: Na zdjęciu usunięto jeden nienaturalny element krajobrazu, co to za element…?

Już wiecie? Jeszcze nie? Pomyślcie, popytajcie i piszcie Wasze odpowiedzi wraz w adresami do korespondencji! e-mailowo na adres: [email protected].
Konkurs trwa od chwili ukazania się na stronie www.wgorach.art.pl do dnia 15.01.2006 r. Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy i roześlemy następujące nagrody ufundowane przez naszych sponsorów:
1. Nagroda główna – Plecak FOCUS – został ufundowany przez firmę WISPORT, jednego z wiodących producentów sprzętu turystycznego w Polsce.
Model ten należy do najnowszych i najnowocześniejszych produktów firmy WISPORT, jest wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. w system nośny independent… Testujemy go, i cóż…, nic dodać nic ująć… Wart jest Waszych pleców.

2. Drugi zestaw nagród ufundowała firma BEZDROŻA z Krakowa, wydawca najlepiej obecnie opracowanych przewodników po górach, i nie tylko. W konkursie możecie wylosować 10 przewodników po Beskidach…

3. W trzecim zestawie nagród znajduje się 10 map ufundowanych przez wydawnictwo COMPASS z Krakowa. Wędrować z tymi mapami to prawdziwa przyjemność. Tego, kto je zna i używa, to pewnie nie trzeba specjalnie zachęcać go do korzystania z nich….

4. W czwartym „koszyku” znajdziecie 10 CD najnowszego wydania płyty „Zlećcie się bociany…” zespołu „U Pana Boga za Piecem”, wydanej pod patronatem naszego projektu /premiera w październiku 2005/, a na nich kilkanaście piosenek na zimowe wieczory i nie tylko…

5. Jako piąta niespodzianka czeka na Was 20 śpiewników „W górach”, zawierającego ponad 100 piosenek znanych Wam z górskich szlaków i koncertów „W górach jest wszystko co kocham…”.

6. I wreszcie ostatnia porcja naszych prezentów dla Was – 5 koszulek z najnowszym tegorocznym wzorem naszego projektu…

7. Dodatkowo patron medialny naszego konkursu portal bieszczady.net.pl powiększył pulę nagród o trzy kubki oraz trzy koszulki firmowe.

Ufff, to już wszystkie nagrody… Jak widzicie, jest ich całkiem sporo… Więc do dzieła drodzy Przyjaciele, czekamy na Wasze odpowiedzi. A po 15 stycznia 2006 r…. LOSOWANIE!!!

Regulamin Konkursu
1. Przedmiotem konkursu jest odpowiedź na jedno z trzech lub wszystkie pytania, sformułowane powyżej.
2. Organizatorem konkursu jest projekt „W górach jest wszystko co kocham”.
3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby zaangażowanie aktywnie w tworzenie projektu „W górach jest wszystko co kocham…”, jak również sponsorzy i partnerzy konkursu.
4. Partnerzy Konkursu:
• Portal E-gory,
• Portal Bieszczady- net.
• Portal E-Tatry
• Podkarpacki Portal Turystyczny
5. Sponsorzy konkursu:
• firma WISPORT,
• Wydawnictwo „W górach”,
• Fundacja „W górach jest wszystko co kocham…”,
• Wydawnictwo BEZDROŻA,
• Wydawnictwo COMPASS.
6. Konkurs odbywa się w jednym etapie w okresie od 10.12.2005 r. do 15.01.2006 r. Po tym terminie nastąpi losowanie nagród wśród osób, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi. Odpowiedzi otrzymane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Przystąpienie do konkursu odbywa się poprzez wysłanie odpowiedzi drogą elektroniczną na: [email protected]
8. Odpowiedzi przesyłane w inny sposób (np. emailem na inny adres, sms’em, telefonicznie, i in.) nie będą brane pod uwagę.
9. Odpowiedź musi być opatrzona pełnym imieniem i nazwiskiem, a także zawierać pełny adres uczestnika (ulica, nr domu i ew. mieszkania, miasto, ew. kod pocztowy) oraz ew. nr telefonu lub nr gg.
10. Odpowiedzi nieidentyfikowalne (tzn. nieopatrzone imieniem i nazwiskiem oraz adresem pozwalającym na identyfikację danej osoby) nie będą brane pod uwagę.
11. Organizator zapewnia, że uzyskane dane osobowe nie zostaną udostępnione osobom niepowołanym.
12. Uczestnik ma prawo udzielenia tylko jednej odpowiedzi.
13. W razie wpłynięcia od tej samej osoby dwóch lub więcej odpowiedzi, do konkursu zostanie wzięta pod uwagę odpowiedź otrzymana przez Organizatora najwcześniej.
14. Odpowiedź na pytanie konkursowe musi być jednoznaczna. Odpowiedzi wieloznaczne, tzn. niejasne lub zawierające w swojej treści de facto kilka wersji odpowiedzi, nie będą brane pod uwagę.
15. Każda osoba przystępująca do Konkursu staje się uczestnikiem Konkursu i tym samym wyraża zgodę na archiwizację jego odpowiedzi na stronie www.wgorach.art.pl.
16. Po zamknięciu konkursu wszystkie odpowiedzi zostaną zarejestrowane i zarchiwizowane.
17. Wszystkie prawidłowe odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród.
18. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w ciągu 10 dni od daty zamknięcia konkursu w formie informacji zamieszczonej na www.wgorach.art.pl w dziale „Aktualności”.
19. Dodatkowo, każdy uczestnik, którego odpowiedź zostanie nagrodzona, otrzyma w tym samym terminie wiadomość elektroniczną na podany przez siebie adres email.
20. Nagrody zostaną rozesłane w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników za pośrednictwem Poczty Polskiej.
21. W razie niemożliwości doręczenia nagrody lub ustalenia z osobą nagrodzoną sposobu jej odbioru, ew. zwroty nagród zostaną ponownie rozlosowane wśród uczestników konkursu, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi -nienagrodzonych w pierwszym losowaniu.
22. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do koordynatora projektu „W górach jest wszystko co kocham” lub wskazanej przez niego imiennie osoby.