Rzeszów – V Kiermasz Świątecznych Rozmaitości

W dniach 17-18 grudnia w hali na Podpromiu, organizujemy V Kiermasz Świątecznych Rozmaitości. W sprzedaży oferujemy m. in. choinki naturalne i sztuczne, szeroki asortyment ozdób choinkowych, lampek i szopek, a także: wyroby z gliny, wikliny, bursztynu, kamieni szlachetnych, minerałów i wosku. Nie zabraknie srebrnej biżuterii, kosmetyków renomowanych firm, malarstwa tradycyjnego, haftowanych serwet i obrusów.
Mamy szczególną ofertę dla dzieci – wymarzone zabawki i niespodzianki pod choinkę. Ponadto dla smakoszy coś dla podniebienia: żywność z gospodarstw agroturystycznych, nalewki, soki, dżemy, wypieki, różnorodność miodów i kosmetyków na bazie miodów i inne przetwory domowe na świąteczny stół. Nie zabraknie też najlepszych gatunków kaw, herbat i przypraw z całego świata. Swoją ofertę przedstawią najlepsze rzeszowskie cukiernie, a także zakłady mięsne z terenu województwa podkarpackiego.
Istotną nowością będzie możliwość zapoznania się z propozycjami biur podróży pod kątem wyjazdów na narty, a także wypadów świątecznych, sylwestrowych i karnawałowych.
Po raz pierwszy wprowadzamy ponadto zupełnie nowy dział: prezentacje na żywo tańców ludowych, obrzędów świątecznych, kolęd, pastorałek, a także degustacje wypieków i potraw wigilijnych.
Ofertę uzupełnia szeroka gama kalendarzy i fajerwerków. Będzie również możliwość zakupu wszystkich artykułów, prezentowanych na kiermaszu.
Kiermasz trwać będzie w godzinach od 9.00 do 19.00. Impreza będzie reklamowana w prasie, radiu, telewizji regionalnej, telewizji kablowej, ponadto na afiszach w mieście i w autobusach MPK.
Kontakt: Waldemar Kłos: (017); 853 68 68; 0607-601 636, Bogdan Skalski – 853 77 70.
inf. Waldemar Kłos – Manager hali