KONKURS FOTOGRAFICZNY – „WYJĄTKOWA ATRAKCJA TURYSTYCZNA REGIONU

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z patronami medialnymi ogłasza KONKURS FOTOGRAFICZNY – „WYJĄTKOWA ATRAKCJA TURYSTYCZNA REGIONU”!
Letnie wakacje to wymarzona pora do wędrówek po pięknym Podkarpaciu i odkrywania jego uroków oraz tajemnic. Jest to także dobra okazja do ich uwiecznienia i podzielenia się z szerszą publicznością napotkanymi przez nas atrakcyjnymi miejscami i zabytkami. A jest o co walczyć, gdyż oprócz nagrody rzeczowej w postaci cyfrowego aparatu fotograficznego, najlepsze prace zostaną opublikowane na stronach internetowych oraz wykorzystane w naszych wydawnictwach!
Wystarczy pstryknąć i wysłać do 5 zdjęć – odbitek kolorowych na papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub na CD (format JPG, rozmiar od 1 mB do 3 mB.) na adres PROT t.j. 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 lub na adres e-mail: [email protected] lub [email protected].
Każde zdjęcie należy opatrzyć danymi autora oraz tytułem zdjęcia, datą
i miejscem jego wykonania. Do zdjęć należy dołączyć Kartę Zgłoszenia II. Karta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.podkarpackie.travel.pl.
Konkurs trwa do 30 września 2008 r.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w naszym konkursie!
Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Patronat medialny:

– TVP Oddział Rzeszów
– Radio VOX FM
– Polskie Radio Rzeszów
– Super Nowości
– Nowe Podkarpacie
– Życie Podkarpackie
– Gazeta Bieszczadzka
– www.epodkarpacie.com
– www.bieszczady.pl
– www.sanok.tv
– www.przemysl-bieszczady.pl