LATO Z RADIEM W SANOKU

LATO Z RADIEM W SANOKU – GŁOSOWANIE NA MAGICZNE OSOBY ORAZ PERFEKCYJNĄ ORKIESTRĘ
Hasło tegorocznej trasy LATA Z RADIEM to Magiczni Ludzie z Magicznych Miejsc. Słuchacze Lata z Radiem wybierają Magicznego Człowieka spośród 19 kandydatów reprezentujących okolice 19 spośród 21 miast, w których odbędą się koncerty Lata z Radiem. Kandydaci do tytułu człowieka magicznego to ludzie o najbardziej niezwykłych pasjach, wyjątkowych dokonaniach, pozytywnie oddziałujący na otoczenie, otwarci na innych ludzi i ich potrzeby – ludzie niezwykli – pasjonaci i optymiści – ludzie o kolorowych duszach. Będziemy się z nimi spotykać i mówić o nich w soboty (między 9.00 – 12.00 i 14.00 – 16.00) i w niedziele (między 14.00 – 16.00).
Na słuchaczy głosujących w tym plebiscycie czekają atrakcyjne nagrody: telefony Siemens o wartości 488 zł. W każdą sobotę i niedzielę spośród głosujących wyłonimy po jednej osobie, która wygra nowoczesny telefon Gigaset SA50 SIM.
Aby oddać swój głos na jednego z kandydatów do tytułu Magicznego Człowieka należy wysłać SMS pod numer 71201 wpisując hasło MAGICZNY wraz z odpowiadającym jego nazwisku numerem. Całkowity koszt połączenia to 1,22 zł.
Jednym z kandydatów zakwalifikowanych do plebiscytu MAGICZNI LUDZIE jest Pan Wiesław Banach – Dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku.
Aby oddać głos na Pana Wiesława Banacha należy wysłać SMS na wskazany powyżej numer wpisując hasło MAGICZNY 16. Taki bowiem numer został przydzielony Panu Banachowi.
Słuchacze Lata z Radiem wybiorą orkiestrę dętą, która najlepiej wykona jeden z utworów zespołu Perfect – gwiazdy muzycznej naszej trasy koncertowej. Orkiestry startujące w plebiscycie wykonują: jeden utwór obowiązkowy z repertuaru zespołu Perfect – pt. „Chcemy być sobą”, drugi utwór dowolny z repertuaru tego samego zespołu, a także kolejny utwór dowolny związany np. z tradycją regionu. Fragmenty wykonań będziemy prezentować na antenie Programu 1 w soboty i niedziele między 14.00 – 16.00. Wyniki głosowania w Plebiscycie na Najbardziej Perfekcyjną Orkiestrę Dętą podawane będą w soboty i niedziele, podobnie jak laureaci losowania nagród wśród słuchaczy.

Nagrodą dla orkiestry, która zwycięży w plebiscycie słuchaczy będzie występ na ostatnim koncercie Lata z Radiem 2007 w Gnieźnie 2 września i wspólnie z zespołem Perfect wykonanie jednego z jego utworów.
Nagrodami dla słuchaczy głosujących w tym plebiscycie będą: trąbka Zbigniewa Wodeckiego i gitara zespołu Perfect.

Aby oddać swój głos na Najbardziej Perfekcyjną Orkiestrę Dętą należy wysłać SMS pod nr 71201 wpisując słowo klucz ORKIESTRA i numer przyporządkowany do wybranej orkiestry. Całkowity koszt połączenia to 1,22 zł.
Z naszego terenu do miana orkiestry ubiegających się o miano „PERFEKCYJNEJ ORKIESTRY” wybrano Młodzieżową Orkiestrę Dętą OSP z Jaćmierza.
Aby oddać głos na Młodzieżową Orkiestrę Dętą OSP Jaćmierz należy wysłać SMS na wskazany powyżej numer wpisując hasło ORKIESRTA 6. Taki numer został właśnie przydzielony orkiestrze z Jaćmierza.
Trasa koncertowa Lata z Radiem 2007 obejmuje 19 polskich miast. Po raz pierwszy w historii wyjeżdża poza granice kraju do Wilna i Lwowa. Start 23 czerwca koncertem w Częstochowie, a zakończenie 2 września w Gnieźnie.
Koncert w Sanoku odbędzie się 18 sierpnia na sanockich BŁONIACH
MOSiR Blonie ul. Królowej Bony 16.00 – 23.00
REPERTUAR
1. Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej Karpacki Oddział Straży Granicznej
2. Centrum Uśmiechu
3. Zbigniew Wodecki
4. Jan Pietrzak
5. Łzy
6. Perfect
Więcej informacji o trasie znajdziecie Państwo na stronie http://www.polskieradio.pl/jedynka/latozradiem/ natomiast wizytówkę Sanoka na stronie http://www.polskieradio.pl/jedynka/latozradiem/miasto/sanok/

Wojtek Pajestka
UM SANOK