Nowy KONKURS! Wygraj pakiet map turystycznych Bieszczadów i Beskidu Niskiego!

W naszym ostatnim konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CROSSO nagrodę główną wylosował Pan Zdzisław Halon z Rzeszowa, druga nagroda przypadła Panu Miłoszowi Tandyrakowi z Soliny, natomiast 3 nagrodę otrzymuje od nas Pani Renata Andrzejewska z Warszawy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody przeslemy pocztą.
Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie turystycznym zorganizowanym wspólnie z Wydawnictwem Kartograficznym Compass z Krakowa.
Nagrody to 13 pakietów map: Bieszczady, Bieszczady Zielony Rower i Beskid Niski (widocznych poniżej), wydanych przez firmę COMPASS. Mamy nadzieję, iż przydadzą się one Wam podczas wędrówek po Bieszczadach i Beskidzie Niskim.
Krótki regulamin konkursu: Konkurs jest otwarty dla wszystkich internautów z Polski, którym udało się trafić na stronę konkursową. Głosy oddawać można od 14 lipca do 1 sierpnia 2004 roku. Z prawidłowych odpowiedzi drogą losowania wybierzemy 13-stu laureatów. W kolejności: 1 los – 13 miejsce; 2 los – 12 miejsce; 3 los – 11 miejsce, itd. Nie przewidujemy nagród pocieszenia :-). Od ostatecznych wyników nie przysługują żadne odwołania oraz nie ma możliwości wypłaty ekwiwalentu pieniężnego zamiast nagród. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie Organizatora konkursu a zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem do 3 dni od daty zakończenia głosowania. Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców pocztą na koszt Podkarpackiego Portalu Turystycznego ePodkarpacie.com. Odpowiedzi na pytania konkursowe znajdziecie na nasej stronie oraz na stronie sponsora konkursu. http://www.konkurs.epodkarpacie.com