Ogólnopolskie IV Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację

Kolbuszowski Klub Turystyczny „SALAMANDRA” i Zespół Szkół nr 2 w Kolbuszowej zapraszają na: II Ogólnopolskie IV Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację. Zawody odbędą się w dniach 28 – 30 kwietnia 2006 roku w Kolbuszowej (woj. podkarpackie), Zespół Szkół nr 2, ul. Obrońców Pokoju 46, 36-100 Kolbuszowa.
Organizatorami zawodów są: Kolbuszowski Klub Turystyczny „Salamandra” w Kolbuszowej przy Zespole Szkół nr 2 oraz Zespół Szkół nr 2 w Kolbuszowej. W organizacji zawodów pomagają:Urząd Miejski w Kolbuszowej, Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej.
Celem imprezy jest upowszechnienie idei imprez na orientację (InO) wśród społeczności Kolbuszowej i okolic, spotkanie sympatyków turystycznych Imprez na Orientację, wspólna zabawa, współzawodnictwo, wymiana doświadczeń związanych z InO, poznawanie walorów krajoznawczych i turystycznych ziemi kolbuszowskiej.
Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres e-mail: [email protected], lub telefonicznie:
do kierownika zawodów 0 661 209 234, do sekretariatu: (017) 744 54 67, lub na stronie KKT „Salamandra” http://www.kkts.glt.pl/ lub http://salamandra.gim2kolbuszowa.pl/do_zrodel_nilu