Prywatnie lub służbowo – wynajmij auto w Rzeszowie na jak długo chcesz!

Jeśli chodzi o Rzeszów, wynajem aut w tym regionie zyskuje na popularności jako usługa dostępna od ręki zaledwie w kilka minut. To opcja dla osób, które potrzebują samochodu, ale nie chcą wiązać się umową leasingową. Lokalna wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie udostępnia atrakcyjną flotę, z której korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i komercyjni. Wynajem auta na doby czy miesiące to jednak nie tylko możliwość korzystania z auta w określonym czasie. Poznaj inne korzyści!

Samochód do załatwienia okazyjnych sprawunków

W stolicy Podkarpacia działa kilka wypożyczalni samochodowych. Klienci mają możliwość wynajmu krótko- lub długoterminowego, w zależności od swoich potrzeb. Każdy usługodawca ustala także indywidualne zasady i regulamin wynajmu. Przykładowo iPanek prowadzi w Rzeszowie krótkoterminowy wynajem aut z opcją wypożyczenia pojazdu na minimum dobę.

Sama procedura przebiega szybko i łatwo za pośrednictwem specjalnego elektronicznego systemu rezerwacji na stronie wypożyczalni. Po zamówieniu pojazd będzie czekał na ciebie w umówionym dniu i miejscu, a datę zwrotu ustala się na bieżąco. Co więcej, miejscem, w którym zwrócisz samochód nie musi być sam Rzeszów. Wynajem aut we wspomnianym iPanek umożliwia pozostawienie go w innym mieście, w którym znajduje się oddział firmy. Kiedy taka krótkoterminowa umowa się sprawdza?

To doskonałe rozwiązanie na weekendowy wypad dla mieszkańców Rzeszowa, podróż służbową czy nawet test wybranego modeli samochodu przed zakupem własnego. Poza samym udostępnieniem auta, podpisując umowę z wypożyczalnią, zyskujesz często:

  • dodatkowe ubezpieczenie;
  • możliwość dodatkowego wyposażenia (np. fotelik dziecięcy).

Najem długoterminowy bez zmartwień!

W Rzeszowie wypożyczysz także auto na dłuższy okres. Z takiej opcji mogą korzystać osoby prywatne i firmy, które szukają sposobu na mobilność przez kilka miesięcy, a nawet lat. Długoterminowy wynajem pojazdu to szereg korzyści. Wraz z umową zyskujesz m.in.:

  • serwisowanie na koszt wypożyczalni;
  • naprawy pojazdu;
  • obsługę Assistance;
  • zastępczy pojazd w razie kolizji lub awarii;
  • polisę ubezpieczeniową.

Jedyną opłatą, o której musisz pamiętać, to miesięczna stała opłata. Ta kwota zależy z kolei od okresu zobowiązania. Warunki umowy na dłuższy czas mogą być bardzo elastyczne i dostosowane do twoich potrzeb – właśnie dlatego warto umówić się na spotkanie z przedstawicielem wypożyczalni i poznać kompleksową ofertę najmu długoterminowego.