Tragedia pod Przemyślem: kolizja autokaru z ciężarówką

Niespodziewane zdarzenie na drodze zaszokowało mieszkańców miejscowości Skołoszów, w powiecie jarosławskim niedaleko Przemyśla. Droga krajowa numer 77 stała się miejscem tragicznego wypadku drogowego, w którym doszło do zderzenia autokaru z ciężarówką. Wewnątrz autokaru znajdowało się 52 pasażerów. Policja jest na etapie badania szczegółowych okoliczności tego zdarzenia, jednak pierwsze ustalenia w tej sprawie zostały już dokonane przez funkcjonariuszy.

Wypadek rozegrał się w poniedziałek, 8 stycznia, tuż po godzinie 13. Autokar, którym podróżowało 52 osoby, znalazł się nagle w tragicznym zdarzeniu na drodze. Informacje przekazane przez portal Halo Rzeszów mówią o intensywnej akcji ratunkowej na miejscu zdarzenia. Kilkanaście zastępów straży pożarnej oraz kilka ekip ratownictwa medycznego dawało z siebie wszystko, aby przeciwdziałać skutkom wypadku.

W wyniku tego tragicznego incydentu 12 osób zostało szczególnie mocno poszkodowanych. Ratownicy medyczni skoncentrowali swoje wysiłki na udzieleniu im niezbędnej pomocy. Na szczęście, mimo poważności zdarzenia, stwierdzono, że obrażenia tych osób nie stanowią zagrożenia dla ich życia.