Wędrówki Podkarpackie – Kolejna Edycja Konkursu

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie „Wędrówki Podkarpackie”. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie samorządów i podmiotów gospodarczych działających w zakresie usług turystycznych na terenie województwa podkarpackiego, wyróżniających się wysoką jakością świadczonych usług oraz atrakcyjnością proponowanych form wypoczynku. Konkurs trawa od 15 maja do 30 września 2008r.
Rywalizacja odbywać się będzie w następujących kategoriach:
I. Wygodny kwaterunek
– hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe;
– schroniska, campingi, pola namiotowe, agroturystyka;

II. Smaczne jadło
– restauracje, kawiarnie, karczmy, zajazdy, puby, itp.

III. Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu – konkurs fotograficzny.

W I i II kategorii przyjmowane będą zgłoszenia podmiotów, zaś uczestnicy konkursu fotograficznego /kat.III/ nadsyłają od 1 do 5 fotografii na papierze fotograficznym lub na CD na adres PROT w Rzeszowie, lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem „Wędrówki Podkarpackie”.

Podmiotom, które świadczą usługi tuystyczne na szczególnie wysokim poziomie Kapituła Konkursu przyzna Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej.

Oficjalne ogłoszenie i nagrodzenie zwycięzców konkursu oraz losowanie nagród dla uczestników głosowania nastąpi podczas gali finałowej konkursu, w trakcie której Marszałek Województwa Podkarpackiego wręczy zwycięzcom statuetki „Wędrówek Podkarpackich” zaś Kapituła Konkursu przyzna Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej.

Patronat medialny:

– TVP Oddział Rzeszów
– Radio Rzeszów
– Super Nowości
– Nowe Podkarpacie
– Życie Podkarpackie
– Gazeta Bieszczadzka
– www.epodkarpacie.com
– www.bieszczady.pl

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.