Zakończenie konkursu Wędrówki Podkarpackie – Nagrody

Dla głosujących organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, które wylosowali: Nagrodę ufundowaną przez Wydawcę Internetowego – Poortal Turystyczny www.ePodkarpacie.com „AgroMedia” w postaci pobytu weekendowego w gospodarstwie agroturystycznym wylosowała pani Natasza Styczyńska z Krakowa.
Nagrodę ufundowaną przez firmę Nowy Styl sp. z o.o. (obrotowy fotel biurowy) wylosowała pani Michalina Ochal z Skobieszyn gm. Końskowola.
Nagrodę ufundowaną przez Firmę Handlowo Usługową „Profi-Sport” z Rzeszowa (piłka nożna) wylosował Łukasz Kisielica z Przemyśla.
Nagrodę ufundowaną przez firmę GIBSPORT – Sklep, Serwis, Komis Sportowy z Rzeszowa (namiot 4 osobowy) wylosowała Renata Łacuch z Widuchowej.
Książki i przewodniki ufundowane przez wydawnictwa „Mitel” z Rzeszowa i wydawnictwo Pascal wylosowali:
Ilona Klajmon, z Bielska-Białej, Teresa Litak z Ropczyc, Ela Chytła z Warszawy, Bogusław Sozański z Sanoka, Zdzisław Janeczko ze Zbydniowa, Jacek i Barbara Lis z Brzozowa, Krystyna Hogendorf z Rzeszowa, Donata Błaszczyk z Warszawy, Andrzej Rusin z Konina, Rafał Gwóźdź z Żyglina, Paweł Pytka z Lublina i Mateusz Blaszczyk z Dublina (Irlandia). Konkurs fotograficzny z uwagi na zbyt małą liczbę nadesłanych prac nie został rozstrzygnięty.